W dziale „Galeria” / filmy YouTube jest już krótki film z ostatniej wyprawy wrakowo – nurkowej na Filipiny, do zatoki Coron. Zapraszam !

Zapraszam do działu „wyprawy” na wyprawę do Afryki Południowej. Oferta jest już gotowa, a liczba miejsc bardzo ograniczona.

Trochę to trwało, ale jestem już w stanie podać wam plan na rok przyszły, a nawet trochę dalej. Jeśli chodzi o kalendarium wypraw to zapraszam kolejno : 1. 10-25 marca 2017 – Laguna Truk i Seul – wrakowy raj 2. 13-27 maja 2017 – RPA – nurkowanie z żarłaczami 3. wrzesień 2017 – safari nurkowe […]

Rok po ostatniej wyprawie, wróciliśmy na Bali i Komodo. Znów było rewelacyjnie ! Spotkania z mantami i innymi potężnymi mieszkańcami dwóch oceanów nie dadzą się zapomnieć.

Uprzejmie zawiadamiam, że stworzyłem nową zakładkę pod tytułem „Znajomi”. Oprócz przyszłych informacji o przyjaciołach z grupy „mariodive” załączam tam kopię zgody na publikację zarówno materiałów osób trzecich, jak i ich wizerunku. Kulturalnie, legalnie, oficjalnie … jak zawsze

Znajdź wyjazd dla siebie

Wszystkie kierunki
Wszystkie rodzaje